machtex@machtex.eu
+48  22  725  02  55   

Z.P.H.U.
  Про нас
Події
Вживана техніка
Контактна інформація
 
 

Дистриб'ютор
  SDL
SATRA
PT TEKNIK
VERIVIDE
SHELTON
TECHNIJET
BATES
SUNG CHANG THERMAPREN
 
 

просування
  Підкладки / леза
 
 


Фірма VERIVIDE з 1964 року виробляє системи для виявлення, перевірки та імітації кольорів. Інноваційна гамма сучасного обладнання DigiEye дозволяє оцінити колір більш швидко, точніше, і, перш за все, об'єктивно.

Фірма VERIVIDE виробляє обладнання, яке дозволяє більш точно і об'єктивно оцінити колір, що в свою чергу дозволяє значно покращити якість і придатність продукції. Ці аспекти стосуються багатьох галузей: харчової, косметичної, автомобільної, а також всієї текстильної галузі. Колір є найбільш важливим візуальним аспектом продукту, саме колір і зовнішній вигляд, в кінцевому підсумку, впливають на те чи купує клієнт товар чи ні. Інноваційні рішення VERIVIDE дозволяють не тільки здійснювати цифрову оцінку "загального вигляду", але й точно оцінити якість, надійність і придатність продуктів.


VERIVIDE - це також освітлення, пропозиція включає в себе ряд камер, а також величезний асортимент різних видів ламп, що дозволяють оцінити колір, якість кольору, його стійкість, і, перш за все, здійснити порівняння кольорів та їхніх варіацій.