machtex@machtex.eu
+48  22  725  02  55   

Z.P.H.U.
  Про нас
Події
Вживана техніка
Контактна інформація
 
 

Дистриб'ютор
  SDL
SATRA
PT TEKNIK
VERIVIDE
SHELTON
TECHNIJET
BATES
SUNG CHANG THERMAPREN
 
 

просування
  Підкладки / леза
 
 

Про нас

В 1982 році розпочалася наша діяльність в текстильній галузі, саме тоді була заснована фірма, яка займалася виробництвом нижньої білизни і верхнього одягу на польський ринок. У період трансформації фірма розширила свої технічні можливості, що дозволило почати виробництво нового діапазону, а саме - плісированих виробів.

У 1995 році відбулися зміни бізнес-профілю, в результаті чого була створена фірма Z.P.H.U., яка по нині займається обігом машин для виробництва трикотажу, машин для технічних виробів, обладнання для обробки текстильних матеріалів, лабораторних приладів та апаратури з контролю якості сировини, а також готової продукції текстильної промисловості і її похідних галузей.

Окремим напрямком нашої діяльності є торгівля вживаними циліндричними та пласкими в'язальними машинами (весь модельний ряд), а також іншими машинами й устаткуванням, котре використовуються в текстильній промисловості і похідних галузях з можливістю придбання за готівку.

Z.P.H.U. є ексклюзивним представником і дистриб'ютором в Польщі та інших країнах Східної Європи техніки та обладнання від компаній, які є світовими лідерами виробництва в своїй галузі.

Зокрема, ми реалізуємо поставки для Levi Strauss Poland Sp. z oo, Michelin Polska SA, Stomil Sanok SA, Apo Tessile Sp. z o.o., Marko Kolor Sp. J., AMŁ Dzianiny Sp. J., Color Invest Sp. J., Albed, PPHU Rokiet Sp. J., Andropol S.A., Z.T.K. Teofilów SA, Decora SA, Mecapol SA, Ferax Sp. z o.o., Bowi Styl. Політехніки в Лодзі, Технічного університету ім. K. Пуласького в Радомі, ITB Moratex, Інституту текстилю в Лодзі, Лабораторії служби обмундирування в Лодзі, Будинку бавовни в Гдині, Інституту натуральних волокон і лікарських рослин у Познані і для багатьох інших компаній і приватних осіб, а також науково - дослідних одиниць.

Licznik wizyt na stronę