machtex@machtex.eu
+48  22  725  02  55   

Z.P.H.U.
  Informacje o nas
Wydarzenia
Maszyny używane
Kontakt
 
 

Dystrybutor
  SDL
SATRA
PT TEKNIK
VERIVIDE
SHELTON
TECHNIJET
SDC
SUNG CHANG THERMAPREN TEXTECHNO
 
 

Promocja
  Podkładki / ostrza
 
 


THERMAPREN, jest wiodącą firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji termalnych transferów drukarskich dla przemysłu tekstylnego, oraz maszyn dostosowanych do dowolnego materiału tekstylnego, do suchego druku na tekstyliach dla ich oznakowania.


THERMAPREN, opracowała innowacyjną technologię, która łączy w sobie łatwość aplikacji transferowej, jednakże z wyższą jakością druku niż sitodruk.

THERMAPREN jest wiodącą hiszpańską grupą firm produkujących wysokiej jakości maszyny do transferu, Roll to Roll Transfers i maszyny Dry Textile Printing dla przemysłu włókienniczego.

Zdolności produkcyjne pozwalają obsłużyć zamówienia od najmniejszego, do zamówień sezonowych, w bardzo krótkim, atrakcyjnym czasie realizacji.

Technologia i transfery są idealne dla każdego rodzaju etykietowania i znakowania: jeansu, bielizny, odzieży dla niemowląt, tekstyliów mających kontakt z żywnością, szpitali, odzieży roboczej, mundurów, odzieży pracowników hoteli, materiałów ortopedycznych, koszulek typu T-shirts, odzieży sportowej, skarpet, różnego rodzaju wkładów, materiałów marketingowych, etykiet, promocyjnych, materiałów przemysłowych, itd ...

Technologia THERMAPREN to praktyczny system drukowania suchego z gwarancją przystępnej ceny, który charakteryzuje się czystością, ponieważ nie wymaga aplikowania farb / tuszu. Ten system druku pozostawia odzież całkowicie suchą i gotową do przeprowadzania dalszych czynności.


Proponowana technologia jest praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem, co gwarantuje sprostanie wymaganiom firm, które chcą uniknąć kosztów, które pociąga za sobą outsourcing (więcej przeładunku, transportu, utrata nadzoru nad towarem, oraz związane z tym dodatkowe koszty).

Dzięki zastosowanym technologiom jest to oferta nowoczesnej formuły, zapewniająca uzyskanie najlepszej jakość przy najniższych kosztach.