machtex@machtex.eu
+48  22  725  02  55   

Z.P.H.U.
  Про нас
Події
Вживана техніка
Контактна інформація
 
 

Дистриб'ютор
  SDL
SATRA
PT TEKNIK
VERIVIDE
SHELTON
TECHNIJET
BATES
SUNG CHANG THERMAPREN
 
 

просування
  Підкладки / леза
 
 


Початок діяльності SDL Atlas сягає 50-х років ХХ століття, коли у Великобританії розпочав свою роботу інститут Shirley, який займався дослідженням сировини в текстильній та швейній галузях. Інститут Shirley активно брав участь в продукції обладнання, що використовувалося в цих дослідженнях та розробці стандартів для випробування текстильних матеріалів.


У результаті реструктуризації в відповідь на потреби ринку, була заснована фірма Shirley Development, а ще пізніше SDL International, котра після злиття з компанією Atals на рубежі XX і XXI століть, отримала назву SDL Atlas.

Фірма SDL Atlas є світовим лідером у виробництві та дестрибуції обладнання по контролю якості сировини та готової продукції текстильної промисловості та похідних галузей. Апаратуру з логотипом SDL Atlas можна побачити в кожній лабораторії світу, де проводиться тестування текстилю.

Видаваний протягом декількох десятиліть каталог з переліком пропонованого устаткування є не тільки пропозицією наявного обладнання, а й енциклопедією знань в галузі якісних досліджень завдяки опису пристроїв і наявності в ньосу переліку стандартів, відповідно до яких проводиться випробування на визначеному апараті. Для зручності каталог розбитий на розділи:

- Текстиль
- Пряжа
- Готові вироби
- Фарбування / обробка
- Виробництво килимів
- Інше


Багато з пропонованого обладнання є унікальним рішенням, запровадження якого здійснюється у співпраці з відомими університетами Німеччини, Великобританії, США, Гонконгу. Наприклад, тестер з управління вологістю або фабричний сенсорний тестер.

Пропозиція включає в себе, зокрема, вимірювачі куйовдження пряжі, її повітропроникності, апарат Мартіндейла, апарат для перевірки стійкості проти ушкоджень та затягувань, апарат для тестування витягувальності тканини, сушки, лабораторні машини для фарбування, вимірювачі товщини, ткацьке збільшувальне шкло, набори для дослідження граматури.