machtex@machtex.eu
+48  22  725  02  55   

Z.P.H.U.
  Про нас
Події
Вживана техніка
Контактна інформація
 
 

Дистриб'ютор
  SDL
SATRA
PT TEKNIK
VERIVIDE
SHELTON
TECHNIJET
BATES
SUNG CHANG THERMAPREN
 
 

просування
  Підкладки / леза
 
 


Фірма Chang Sung з Південної Кореї спеціалізується на виробництві циліндричних в'язальних машин для виробництва трикотажного хутра з рівниці, а також в'язальних машин для виробництва трикотажу з багатонитковим поліестровий покриттям - типу Luna, Lama, Plush

Фірма має широкий вибір циліндричних в'язальних машин з різним діаметром циліндра і з різною кількістю голок для виробництва гладкого і жаккардового трикотажу. У в’язальльних машинах для виготовлення трикотажу з покриттям, можна використовувати різні пряжі, починаючи від акрилової, поліестровий нитки, закінчуючи бавовняними.

Конструкція цих в'язальних машин дозволяє в значній мірі регулювати висоту покриття без необхідності заміни будь-яких елементів, а операція обрізання петлі відбувається в процесі в'язання за допомогою голки, що продукує петлю і закінчується за допомогою ріжучого леза, - тому процес є дуже точним. За допомогою цих рішень, усуваються втрати від додаткових процесів, таких як обрізка, а ефективність в'язальної машини значно зростає. Граматура трикотажу вагається від 220 гр / м 2 до 300гр / м 2, що залежить від розподілу голок в в'язальній машині і висоти покриття.