machtex@machtex.eu
+48  22  725  02  55   

Z.P.H.U.
  Informacje o nas
Wydarzenia
Maszyny używane
Kontakt
 
 

Dystrybutor
  SDL
SATRA
PT TEKNIK
VERIVIDE
SHELTON
TECHNIJET
SDC
SUNG CHANG THERMAPREN TEXTECHNO
 
 

Promocja
  Podkładki / ostrza
 
 


Firma PT Teknik oferuje zaawansowane manekiny termiczne, które są niezawodnym narzędziem do analizy komfortu termicznego i jakości powietrza w pomieszczeniach, pojazdach, samolotach itp. Pozwalają one również na testowanie właściwości termicznych odzieży, pościeli i innych odzieży noszonej. Manekiny termiczne firmy PT Teknik są oparte na solidnych badaniach naukowych i najnowocześniejszej technologii, a jednocześnie cechują się intuicyjnym oprogramowaniem monitorującym.
Firma oferuje różne modele manekinów termicznych, począwszy od podstawowych, które symulują promieniowanie cieplne człowieka i ciepło unoszące się w powietrzu, dostarczając dokładne dane dotyczące utraty ciepła i temperatury skóry, aż do zaawansowanych manekinów, które potrafią oddychać i wytwarzać pot. Wszystkie manekiny termiczne firmy PT Teknik są wyjątkowo trwałe i niezawodne, a dzięki modularności systemów, nowe moduły sprzętowe można z łatwością zamontować w starszych modelach manekinów.


Firma posiada 35-letnie doświadczenie w dziedzinie komfortu termicznego i ciągle rozwija swoje manekiny termiczne, wprowadzając nowe funkcje i możliwości. Dzięki temu, jako klient, otrzymasz dostęp do najnowszego oprogramowania i technologii. PT Teknik zapewnia również wsparcie techniczne i serwisowy dla swoich produktów, co sprawia, że manekiny termiczne są w pełni funkcjonalne przez długie lata.Dzięki oferowanym przez firmę PT Teknik manekinom termicznym, można przeprowadzać testy zgodnie z globalnymi standardami w branży motoryzacyjnej i tekstylnej. Są one niezastąpione w badaniach termicznych i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie komfortu termicznego.

Urządzenia PT Teknik są eksploatowane między innymi w CIOP w Warszawie oraz przez Politechnikę Łódzką - Katedra Włókiennictwa.