machtex@machtex.eu
+48  22  725  02  55   

Z.P.H.U.
  Informacje o nas
Wydarzenia
Maszyny używane
Kontakt
 
 

Dystrybutor
  SDL
SATRA
PT TEKNIK
VERIVIDE
SHELTON
TECHNIJET
SDC
SUNG CHANG THERMAPREN TEXTECHNO
 
 

Promocja
  Podkładki / ostrza
 
 


Sung Chang z Korei Południowej specjalizuje się w produkcji szydełkarek cylindrycznych do wytwarzania dzianin futerkowych z niedoprzędu oraz szydelkarek do wytwarzania dzianin z okrywą z przędz poliestrowych multifilamentowych - typu Luna, Lama, Plush Shanil.

W szerokiej gamie szydełkarek cylindrycznych znajdują się maszyny o różnej średnicy cylindra i różnym uigleniu, do dzianin gładkich orazdo dzianin żakardowych.

W szydełkarkach cylindrycznych do wytwarzania dzianin z okrywą, możliwe jest stosowanie różnych przędz; od przędz akrylowych poprzez przędze poliestrowe do przędz bawełnianych. Konstrukcja tych szydełkarek umożliwia regulację wysokości okrywy w dużym zakresie bez konieczności wymiany jakichkolwiek elementów a operacja rozcinania pętelki odbywa się podczas procesu dziania za pomocą igły formującej pętelkę i zakończoną ostrzem tnącym i jest ona bardzo dokładna. Dzięki tym rozwiązaniom wyeliminowano straty powstające podczas dodatkowych procesów wykańczalniczych jak strzyżenie, a wydajność szydełkarki jest bardzo duża. Gramatura dzianin z okrywą waha się od 220g/m2 do 300g/m2 i zależy od podziału uiglenia szydełkarki oraz od wysokości okrywy.