Z.P.H.U.
  Informacje o nas
Wydarzenia
Maszyny używane
Kontakt
 
 

Dystrybutor
  SDL
SATRA
PT TEKNIK
VERIVIDE
SHELTON
TECHNIJET
BATES
SUNG CHANG THERMAPREN
 
 

Promocja
  Podkładki / ostrza
 
 


Firma VERIVIDE od 1964 roku dostarcza systemy do rozpoznawania, sprawdzania oraz naśladowania kolorów. Innowacyjna gama zaawansowanych urządzeń DigiEye pozwala ocenić kolor szybciej, dokładniej, oraz przede wszystkim obiektywnie.

Firma VERIVIDE dostarcza urządzenia pozwalające w sposób dokładny oraz obiektywny ocenić kolor, a co za tym idzie, jakość przydatność oraz użyteczność. Te aspekty dotyczą wielu branż, spożywczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej oraz całego sektora tekstylnego. Kolor jest najważniejszym aspektem wizualnym produktu, to kolor i ogólny wygląd ostatecznie wpływa na to czy konsument kupuje produkt czy go odrzuca. Innowacyjne rozwiązania VERIVIDE, pozwalają nie tylko na cyfrową ocenę "ogólnego wyglądu" lecz również pozwalają precyzyjnie oceniać jakość, trwałość i przydatność produktów.


VERIVIDE to również oświetlenie, w ofercie znajdują się liczne szafy wraz z ogromną gamą zarówek różnego rodzaju, do oceny koloru, kontroli jakości, kolorów, trwałości a przedewszystkim do porównywania kolorów i ich zmienności.zphumachtex@gmail.com

Telephone: + 48 22 725 02 55